Oznamy
( oznamy, informácie, aktuality ... )
  

27.3.2020 - Oznam KST BŠK Bardejov

KST BŠK Bardejov oznamuje, že "Večery s turistikou" sa prerušujú pre mimoriadnu epidemiologickú situáciu do odvolania.

 


 

27.3.2020 - Príhovor generálneho sekretára a člena propagačnej komisie KST

Vážení priatelia, predsedovia regiónov KST

v týchto dňoch sa k vám  aj na adresu klubov konečne dostáva náš kalendár na rok 2020. V mene propagačnej komisie a teamu zostavovateľov sa ospravedlňujem za omeškanie a verím, že do konca roka ho ešte veľakrát využijete.

    Horšie je, že síce už máme kalendár, ale na neurčito nemáme podujatia. V dôsledku všeobecne známej COVID situácie v týchto dňoch prichádzajú na ústredie požiadavky od miestnych organizátorov marcových a aprílových podujatí, aby sme informovali o zrušení toho, či onoho podujatia. Rozhodli sme sa spraviť to týmto jednotným oznamom:

    V zmysle aktuálne platného nariadenia Ústredného krízového štábu SR, v rámci opatrení na zabránenie šírenia epidémie korona vírusu COVID19, konanie verejných hromadných podujatí (športových, spoločenských a iných ) je do odvolania zrušené. Týka sa to, pochopiteľne, aj všetkých podujatí, uverejnených v ročenke KALENDÁR TURISTICKÝCH PODUJATÍ KST 2020. Vo vlastnom záujme to, prosím, rešpektujte.

   Verme, že svojou disciplinovanosťou a prechodným obmedzením spoločenských kontaktov pomôžeme skrátiť toto zvláštne obdobie, aby sme sa čím skôr opäť mohli  tešiť z normálneho života a spoločných turistických zážitkov.

    Vás,  predsedovia regiónov, chcem poprosiť, aby ste tento mail (bez tejto vety) obratom preposlali na adresár klubov KST vo vašom regióne.

Vopred ďakujem za súčinnosť.

           
                                                                     Dušan Valúch, generálny sekretár a člen propagačnej komisie KST
 


 

TOPlist